KPP Nowy Tomyśl

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
V Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych. XIV Mistrzostwa Polski Policji w Wędkarstwie Spławikowym
Dopalacze kradną życie
Stop seksturystyce
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Wigilijny opłatek w KPP

  Dzisiaj punktualnie o godzinie 10:00 w Restauracji "Mars - Pol" w Nowym Tomyślu odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe. Tradycyjnie jak co roku funkcjonariusze nowotomyskiej jednostki, pracownicy cywilni i zaproszeni goście składali sobie świąteczne życzenia.

 2. Bardzo groźnie o poranku na A2

  Do bardzo groźnego zdarzenia doszło dzisiaj rano na 120 km autostrady A-2, na jej pasie szybkiego ruchu. Kierowca osobowej Toyoty nie zachował środków ostrożności i doprowadził do najechania na tył poruszającego się w kierunku Poznania osobowego Audi. Aż 7 osób ucierpiało w tym zdarzeniu. Kierowca Toyoty z najpoważniejszymi obrażeniami został zabrany przez LPR do szpitala w Poznaniu.... Kolejny raz apelujemy!!! Zdejmijmy nogę z gazu i dotrzyjmy do celu nieco później.....ale przede wszystkim dotrzyjmy cali i zdrowi!!!

 3. 39-latek kradł....aż wpadł...

  Nowotomyscy policjanci zatrzymali 39-letniego mieszkańca powiatu grodziskiego, który wpadł na kradzieży mebli w jednej z nowotomyskich firm. Grozi mu kara do 5 lat więzienia. Historia ta jednak jest znacznie ciekawsza niż się wydaje…...Dlaczego?

 4. Policjanci wręczyli "Szpikową paczkę"

  Policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu wsparli akcję „Policyjnych Krewniaków” i stworzyli „Szpikową paczkę” dla osób chorych onkologicznie i ich rodzin.

 5. O 51 km/h za dużo w terenie zabudowanym.

  Pomimo szeroko zakrojonej kampanii informacyjnej w prasie oraz telewizji, w dalszym ciągu spotykamy na drogach powiatu nowotomyskiego kierowców, którzy za nic mają sobie nie tylko obowiązujące przepisy ale również zdrowie i życie innych uczestników ruchu drogowego. Kompletnym brakiem wyobraźni wykazała się tym razem 27-latka z powiatu nowotomyskiego, która w terenie zabudowanym przekroczyła dozwoloną prędkość o 51 km/h. Oczywiście straciła również uprawnienia do kierowania!!

 6. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 7. Dwóch poszukiwanych w rękach Policji

  Policjanci z Posterunku Policji w Miedzichowie zatrzymali dwie osoby poszukiwane listem gończym. Dwójka 44- latków wpadła w ręce funkcjonariuszy 2 stycznia 2018 roku. Trafili do policyjnego aresztu.  

 8. Groźnie w Zbąszyniu

  Do bardzo groźnego zdarzenia doszło w sylwestrowy wieczór w Zbąszyniu na ul. Przysiółki. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych aż 3 osoby trafiły z obrażeniami do szpitala w Nowym Tomyślu. Kolejny raz dał o sobie brak doświadczenia, gdyż sprawcą wypadku był 18-letni mieszkaniec powiatu nowotomyskiego. Na szczęście życiu osób uczestniczących w zdarzeniu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Apelujemy o ostrożność i rozwagę!!

 9. Świateczna choinka

  Wczoraj dzieci ze świetlicy socjoterapeutycznej wspólnie z szefami nowotomyskich Policjantów, Zastępcą Naczelnika Wydziału Prewencji oraz Pełnomocnikiem Burmistrza ds. Uzależnień przystrajały choinkę. Ozdoby które zawisły na świątecznym drzewku zostały zrobione własnoręcznie przez dzieci podczas zajęć świetlicowych.

 10. Słowo przemienione w czyn...!

  Nadmierna prędkość, nieodpowiedzialność i brak wymaganego doświadczenia!! Być może chwilowe roztargnienie lub najzwyczajniej zmęczenie za kierownicą pojazdu? W minioną sobotę na drogach naszego powiatu doszło do dwóch poważnych w skutkach zdarzeń drogowych. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami z naszej strony, policjanci za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa, fakultatywnie zatrzymali kierowcą prawa jazdy.