Komenda Powiatowa Policji w Nowym Tomyślu
Strona główna
Aktualności
Opis regionu
Kierownictwo, jednostki podległe
Oficer Prasowy
Dzielnicowi KPP Nowy Tomyśl
Prewencja
Ruch Drogowy
Kryminalnym pisane piórem
Z życia jednostki
Policja radzi...
Policjanci po godzinach
Poszukiwani, Zaginieni
Skargi i wnioski
Filmy konkursowe
Komunikaty
Podziękowania
Ważne telefony
Ku przestrodze !!!
Historia nowotomyskiej policji
Bezdomni
NSZZ Policjantów
Analiza stanu bezpieczeństwa RD
Debaty społeczne
Realizacja wniosków z Debat
nnjpa
stop.a
apel1
mapka2_2.png
bip_logo
logo_nl
droginaszostke
knb.jpg
uzyjwyobrazni
dz.pl.baner170x85.animowany
itaka
Aktualności
Działania Alkohol i narkotyki | Drukuj |
Autor: Przemysław Podleśny   
10.12.2014.

aby_pod_1.jpg

Policjanci na drogach całego nowotomyskiego powiatu w dniu 8 grudnia 2014 roku przeprowadzili działania pod nazwą „Alkohol i narkotyki”, które skierowane były przeciwko nietrzeźwym kierującym i uczestnikom ruchu drogowego będącym pod działaniem środków odurzających. Efekt działań to blisko 1000 kontroli trzeźwości, w wyniku których wyeliminowano z ruchu jednego przestępcę drogowego. Działania wykazały również, że użytkownicy dróg naruszyli kilka innych zasad bezpiecznego ruchu, dlatego dla 38 kierujących spotkanie z policjantem zakończyło się mandatem.

 

…więcej
 
Nowotomyska Policja o bezpieczeństwie seniorów | Drukuj |
Autor: Przemysław Podleśny   
08.12.2014.
dsc00621_kopiowanieNowotomyska Policja przywiązuje dużą wagę do bezpieczeństwa ludzi w starszym wieku dlatego w ramach programu „Bezpieczny senior” w Uniwersytecie III wieku zorganizowano spotkanie, którego celem było podniesienie świadomości uczestników na temat zagrożeń a także jakimi sposobami starsze osoby  powinny się przed nimi ustrzec. Podczas spotkania omówione zostały najczęściej występujące rodzaje przestępstw dokonywane na osobach w wieku emerytalnym oraz zasady bezpiecznego poruszania się po drogach.
…więcej
 
Spotkanie z najmłodszymi | Drukuj |
Autor: Przemysław Podleśny   
01.12.2014.

20141128_101714_kopiowanieW piątek 28 listopada 2014 roku o godzinie 10:00 nowotomyscy policjanci spotkali się w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej z Nowego Tomyśla z przedszkolakami z nowotomyskiego „BAJKOWEGO ZACISZA”. W trakcie spotkania wpajali maluchom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach a także zwrócili uwagę na powagę i rangę korzystania przez pieszych z elementów odblaskowych.

…więcej
 
KWP - Pluszowy przyjaciel na trudne chwile - nowa inicjatywa z myślą o najmłodszych | Drukuj |
Autor: Przemysław Podleśny   
26.11.2014.

mis_przyjaciel_z_napisem_after Wielkopolska Policja oraz Rzecznik Praw Dziecka wspólnie realizują nowy program pilotażowy dotyczący ograniczenia zjawiska traumatyzacji dzieci.

 
Działania przeciwko kłusownikom wodnym | Drukuj |
Autor: Przemysław Podleśny   
24.11.2014.
klusownicy_wodniPolicjanci z nowotomyskiej komendy oraz Komisariatu Wodnego z Poznania podczas ostatniego weekendu na akwenach wodnych i terenach przywodnych naszego powiatu przeprowadzili wspólne działania z Państwową Strażą Rybacką z Leszna, Miedzyrzecza i Chrzybska i Ochotniczą Strażą Rybacką z Trzciela, które ukierunkowane były na kłusowników.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 664