KPP Nowy Tomyśl

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
V Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych. XIV Mistrzostwa Polski Policji w Wędkarstwie Spławikowym
Dopalacze kradną życie
Stop seksturystyce
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. POSZUKIWANY JAN ŚLIWA

  Policja prosi o pomoc w odnalezieniu zaginionego w dniu 04.06.2018 roku mieszkańca Zbąszynia.

 2. SKRADZIONY MERCEDES – UJAWNIONY PO SŁUŻBIE PRZEZ NOWOTOMYSKIEGO POLICJANTA

  W poniedziałek 21 maja br. około godziny 04:00 Oficer Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu został poinformowany o kradzieży z powiatu międzychodzkiego samochodu marki Mercedes klasy S o wartości 80 tysięcy zł. W akcji poszukiwawczej wzięło udziału kilkudziesięciu funkcjonariuszy z powiatu międzychodzkiego oraz nowotomyskiego. Do działań zadysponowany został również śmigłowiec z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Pojazd został odnaleziony jeszcze tego samego dnia w Lipce Wielkiej przez będącego po służbie funkcjonariusza Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu.

 3. DEBATA SPOŁECZNA - BOLEWICE

  W środę 23 maja 2018 r. o godzinie 19:00 na Sali Wiejskiej w Bolewicach odbyła się debata społeczna, która poświęcona była szeroko rozumianemu bezpieczeństwu. Spotkanie to miało na celu zdiagnozowanie problemów i oczekiwań społeczeństwa. Była to również okazja do zaprezentowania nowych narzędzi komunikacji społeczeństwa z Policją.

 4. BIEG „COMMANDO SZARAK” Z UDZIAŁEM NOWOTOMYSKICH POLICJANTÓW

  W niedzielę 15 kwietnia w miejscowości Szarki k. Nowego Tomyśla odbyła się I edycja biegu pn. „COMMANDO SZARAK”. Przeprawa liną zawieszoną nad rzeką czy czołganie w błocie pod drutem kolczastym to tylko niektóre z niespodzianek, jakie czekały uczestników na trasie. Organizatorzy przygotowali aż 12 przeszkód, które dla niektórych mogły stanowić nie lada wyzwanie.

 5. II MISTRZOSTWA POLSKI POLICJI W KOLARSTWIE SZOSOWYM

  W niedzielę, 20 maja br. w Nowym Belęcinie w powiecie leszczyńskim (województwo wielkopolskie) pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji nadinsp. Jarosława Szymczyka odbyły się II Mistrzostwa Polski Policji w Kolarstwie Szosowym. Na starcie nie zabrakło funkcjonariuszy z nowotomyskiej Komendy Policji.

 6. DEBATA SPOŁECZNA - BOLEWICE

  W środę 23 maja br. na Sali Wiejskiej w Bolewicach odbędzie się I Debata Społeczna - SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 7. Udział nowotomyskiego policjanta Michała Nowaka w Biegu Wings For Life World !

  W dniu 06 maja br. jeden z nowotomyskich policjantów asp. Michał Nowak wziął udział w Światowym Biegu Wings For Life Word - to jedyny taki bieg na świecie gdzie meta goni uczestników. W tej edycji w Polskim Samochodzie Pościgowym kierowcą był sam Adam Małysz !

 8. Eliminacje powiatowe w Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

  10 maja 2018 roku w Zbąszyniu odbyły się eliminacje powiatowe do XLI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, a także eliminacje do XXII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Po wyrównanej rywalizacji pierwsze miejsca w kategorii szkół podstawowych zajęła szkoła z Pakosławia, w kategorii gimnazjalnej zwyciężyła szkoła z Bolewic, zaś w kategorii szkół ponadgimnazjalnych ZSRCKU w Trzciance. Nad prawidłowością przebiegu zawodów czuwali oczywiście nowotomyscy policjanci. Zwycięskie szkoły wezmą udział w finale wojewódzkim.

 9. Kierowco!!! akcja "Prędkość - ZERO TOLERANCJI"

  18 maja br. w godz. 16:00 - 18:00 zostanie przeprowadzona kolejna edycja działań kontrolno-prewencyjnych w ramach akcji „Prędkość – ZERO TOLERANCJI”. Policjanci będą nieugięci wobec osób łamiących przepisy prawa ruchu drogowego. Pamiętajmy, że stosowanie się do ograniczeń wynikających ze znaków drogowych, może znacząco wpłynąć na redukcję liczby kolizji i wypadków.

 10. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.