KPP Nowy Tomyśl

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
V Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych. XIV Mistrzostwa Polski Policji w Wędkarstwie Spławikowym
Dopalacze kradną życie
Stop seksturystyce

Najczęściej czytane

 1. Rodzinny proceder przestępczy. 5 osób zatrzymanych.

  Policjanci z Posterunku Policji w Miedzichowie zatrzymali 5 sprawców serii kradzieży z włamaniem do domu jednorodzinnego znajdującego się na terenie jednej z wsi gminy Miedzichowo. Łupem przestępców padły elektronarzędzia, sprzęty AGD oraz szereg innych towarów znajdujących się w domu, które nadawały się do dalszej sprzedaży. Łączna suma strat sięgnęła blisko 20 tysięcy złotych. Co ciekawe jednym ze sprawców była osoba nieletnia w wieku 16 lat, a wszystkie osoby biorące udział w przestępczym procederze były rodzeństwem. Wkrótce sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

 2. Odprawa roczna podsumowująca 2016 rok

  26 stycznia 2016 roku w siedzibie Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu odbyła się odprawa roczna z Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Konradem Chmielewskim. Miała ona na celu podsumowanie wyników pracy nowotomyskich policjantów w minionym roku.

 3. Zawody o puchar komendanta rozstrzygnięte

  21 stycznia 2017 roku na Jeziorze Konińskim odbyły się zawody o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Tomyślu w wędkarstwie podlodowym. Znajdujący się tam akwen stał się terenem rywalizacji dla kilkunastu wędkarzy. Pierwsze miejsce zajął st. Sierż. Mateusz Poprawski. Serdecznie gratulujemy.

 4. Złodziej karty bankomatowej w rękach nowotomyskich policjantów

  Nowotomyscy policjanci ustalili i zatrzymali 34-letniego mieszkańca gminy Opalenica. Mężczyzna najpierw ukradł kartę bankomatową, a później przy jej użyciu dokonał kilku transakcji. Teraz grozi mu kara do 5 lat więzienia.

 5. Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji "Wędkarzem Roku"

  Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji, kolejny już raz, pokazał jakim jest wyśmienitym wędkarzem. Tym razem zyskał miano wędkarza roku, przyznanym przez koło wędkarskie PZW nr 1 w Wolsztynie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 6. O bezpiecznych feriach z dziećmi w bibliotekach

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu w ramach działań „Bezpieczne ferie 2017”, przeprowadzili wczoraj cykl spotkań z dziećmi, które okres ferii spędzają w miejscu swojego zamieszkania, a czas wolny wykorzystują m. in. na zajęciach prowadzonych przez lokalne biblioteki. Podczas spotkania młodzież zapoznała się z charakterem pracy nowotomyskich policjantów. Była to również okazja przypomnieć młodym ludziom o bezpiecznych zachowaniach w różnych sytuacjach.

 7. Konkurs na komiks i spot "Dwie strony sieci"

  Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu w ramach realizacji programu profilaktycznego „Dwie strony sieci” ogłosił konkurs na komiks oraz spot o tematyce zagrożeń występujących w cyberprzestrzeni. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych (klasa VI) oraz gimnazjalnych (klasa I) województwa wielkopolskiego. Serdecznie zachęcamy do udziału.

 8. KGP - Ogólnopolski Dzień Odblasków

  Dziś na terenie całego kraju, po raz pierwszy przeprowadzony zostanie „Dzień Odblasków”. Idea przedsięwzięcia wywodzi się z Norwegii, gdzie „Dzień Odblasków” organizowany jest co roku. Udział w wydarzeniu biorą wszystkie podmioty odpowiedzialne za bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

 9. KWP - Ferie zimowe – zadbaj o bezpieczeństwo

  Przygotowania do ferii. Policjanci ostrzegają przed niebezpiecznymi zabawami na lodzie. Funkcjonariusze Komisariatu Wodnego w Poznaniu przeszli kurs ratownictwa na lodzie.

 10. Podczas zimowych podchodów o bezpieczeństwie w czasie ferii zimowych

  Nowotomyscy policjanci prowadzą działania profilaktyczne dla dzieci spędzających ferie w mieście. Dzisiaj spotkali się z dziećmi podczas zimowych podchodów, organizowanych przez Spółdzielnię Mieszkaniową w Nowym Tomyślu.