KPP Nowy Tomyśl

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Dopalacze kradną życie
Stop seksturystyce
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
OCHRONA PRAWNA POLICJANTÓW

Najczęściej czytane

 1. Odprawa podsumowująca rok 2018

  10 stycznia 2019 roku, w siedzibie Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu odbyła się odprawa roczna podsumowująca służbę oraz osiągnięte wyniki w 2018 roku przez policjantów KPP w Nowym Tomyślu. Na odprawie gościliśmy Zastępcę Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu Pana insp. Konrada Chmielewskiego.

 2. Ogłoszenie - Rekrutacja 2019

  Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu ogłasza rozpoczęcie rekrutacji dla kandydatów do służby w Policji na terenie województwa wielkopolskiego w 2019 roku.

 3. „Dojedź(MY) bezpiecznie do celu”

  Zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży w czasie zbliżających się ferii zimowych jest priorytetem dla policjantów ruchu drogowego, którzy już 11 stycznia 2019 r. rozpoczynają działania kontrolno-prewencyjne pn. „Bezpieczne ferie”, wspierane akcją informacyjno-edukacyjną „Dojedź(MY) bezpiecznie do celu”, które potrwają do 24 lutego br.

 4. Konkurs plastyczny „STOK NIE JEST DLA BAŁWANÓW”

  Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji zainicjowało akcję informacyjno-edukacyjną na rzecz bezpieczeństwa na zorganizowanych terenach narciarskich pn. „Kreci mnie bezpieczeństwo na stoku”. Celem przedsięwzięcia jest promowanie odpowiedzialnych postaw narciarzy i snowboardzistów, poszerzanie wiedzy na temat odpowiedzialności prawnej związanej z naruszaniem przepisów obowiązujących na stokach oraz upowszechnianie Dekalogu Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS).

 5. KOLEJNA EDYCJA DZIAŁAŃ NURD

  Wielkopolscy Policjanci przez niemal cały tydzień prowadzą działania NURD. To już kolejna edycja  działań kontrolno-prewencyjnych skierowanych na eliminowanie negatywnych zachowań uczestników ruchu drogowego. .

 6. "Wszystkich świętych" - zachowajmy szczególną ostrożność!!!!

  Jak pokazują doświadczenia lat ubiegłych, Dzień Wszystkich Świętych to czas wzmożonego ruchu na drogach, to również czas wzmożonej pracy Policji. Jak co roku apelujemy do Państwa o rozsądek na drodze, dostosowanie prędkości do panujących, często trudnych warunków atmosferycznych. Prosimy też kierowców o szczególną ostrożność przejeżdżając w okolicach cmentarzy. To tam, z nadejściem Dnia Wszystkich Świętych dochodzi najczęściej do potrąceń pieszych.

 7. SPOTKANIE OPŁATKOWE

  Dziś o godzinie 10:00 w restauracji „MARS-POL” w Nowym Tomyślu odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe funkcjonariuszy policji oraz pracowników cywilnych Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu. Na spotkanie przybyli również zaproszeni goście, których powitał Nowotomyski Komendant Policji isnp. Jarosław Żurek. Wszyscy zebrani mieli okazję aby przełamać się opłatkiem i złożyć sobie świąteczne życzenia.

 8. ŚWIĘTA TUŻ TUŻ

  Dziś Komenda Powiatowa Policji w Nowym Tomyślu gościła małych pomocników, którzy jak co roku z chęcią przystroili świąteczną choinkę. Ozdoby, które zwisły na świątecznym drzewku są wyjątkowe, gdyż zostały własnoręcznie zrobione przez dzieci podczas zajęć świetlicowych.

 9. "Bezpieczne ferie" 2019 - autokary do kontroli

  W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi policjanci ruchu drogowego w całym kraju podejmują działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa wyjeżdżającym. Dużą uwagę mundurowi zwracają na kontrolę autokarów i kierowców wiozących dzieci na zimowy wypoczynek.

 10. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.