KPP Nowy Tomyśl

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
V Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych. XIV Mistrzostwa Polski Policji w Wędkarstwie Spławikowym
Dopalacze kradną życie
Stop seksturystyce
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. UDAREMNIONA PRÓBA SAMOBÓJCZA

  Dzięki wnikliwości Oficera Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu podkom. Tomasza Urbaniaka oraz podjęciu szybkich działań przez funkcjonariusza Komisariatu Policji w Zbąszyniu mł. asp. Artura Ratajczaka próba samobójcza 43 letniego mężczyzny zakończyła się fiaskiem.

 2. Próbował uciec przed wymiarem sprawiedliwości

  W czwartek 12 lipca br. funkcjonariusze z Posterunku Policji w Lwówku udali się pod adres, w którym miał przebywać 35 letni mężczyzna, na którego został wydany nakaz doprowadzenia do Aresztu Śledczego za popełnienie przestępstwa kradzieży z włamaniem. Mężczyzna gdy tylko zorientował się, że do jego drzwi zapukali Policjanci, postanowił uciec… na dach.

 3. I MISTRZOSTWA POLSKI POLICJANTÓW W TRIATHLONIE NA DYSTANSIE ½ IRONMAN

  W niedzielę 24 czerwca br. w ramach zawodów Susz Triathlon 2018, odbyły się I Mistrzostwa Polski Policjantów w Triathlonie na dystansie ½ Ironman. Do walki o puchar Komendanta Głównego Policji stanęli mł. asp. Paweł Knapik oraz sierż. szt. Konrad Michalik z Nowotomyskiej Komendy Policji.

 4. „WPŁAW PRZEZ KIEKRZ”

  W minioną sobotę na jeziorze Kierskim odbyły się XVI Międzynarodowe Mistrzostwa Policji w Pływaniu Długodystansowym. Zawody zorganizowane zostały przez Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu w ramach 51-go Międzynarodowego Maratonu Pływackiego „Wpław przez Kiekrz 2018”. Trzech funkcjonariuszy z nowotomyskiej komendy stanęło do rywalizacji o Puchar Komendanta Głównego Policji oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu.

 5. ROZMAWIALI O BEZPIECZEŃSTWIE

  W środę 27.06 br. w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu odbyło się spotkanie z przedstawicielami urzędów i instytucji działających na terenie powiatu nowotomyskiego poświęcone omówieniu zagadnienia bezpieczeństwa w okresie wakacyjnym oraz wymianie informacji i wypracowania modelu wzajemnej współpracy.

 6. DEBATA SPOŁECZNA - BOLEWICE

  W środę 23 maja 2018 r. o godzinie 19:00 na Sali Wiejskiej w Bolewicach odbyła się debata społeczna, która poświęcona była szeroko rozumianemu bezpieczeństwu. Spotkanie to miało na celu zdiagnozowanie problemów i oczekiwań społeczeństwa. Była to również okazja do zaprezentowania nowych narzędzi komunikacji społeczeństwa z Policją.

 7. CÓŻ TO BYŁ ZA MECZ ! - KOLEJNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W ZBĄSZYNIU ZA NAMI !

  W piątek 13-go w Zbąszyńskim Centrum Sportu odbył się kolejny już turniej piłki nożnej. Zarówno pomysłodawcą jak i organizatorem był Komendant Komisariatu Policji w Zbąszyniu podkom. Arkadiusz Pelc. W tym roku najlepsi okazali się funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego w Nowym Tomyślu ! Gratulujemy !

 8. SKRADZIONY MERCEDES – UJAWNIONY PO SŁUŻBIE PRZEZ NOWOTOMYSKIEGO POLICJANTA

  W poniedziałek 21 maja br. około godziny 04:00 Oficer Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu został poinformowany o kradzieży z powiatu międzychodzkiego samochodu marki Mercedes klasy S o wartości 80 tysięcy zł. W akcji poszukiwawczej wzięło udziału kilkudziesięciu funkcjonariuszy z powiatu międzychodzkiego oraz nowotomyskiego. Do działań zadysponowany został również śmigłowiec z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Pojazd został odnaleziony jeszcze tego samego dnia w Lipce Wielkiej przez będącego po służbie funkcjonariusza Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu.

 9. II MISTRZOSTWA POLSKI POLICJI W KOLARSTWIE SZOSOWYM

  W niedzielę, 20 maja br. w Nowym Belęcinie w powiecie leszczyńskim (województwo wielkopolskie) pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji nadinsp. Jarosława Szymczyka odbyły się II Mistrzostwa Polski Policji w Kolarstwie Szosowym. Na starcie nie zabrakło funkcjonariuszy z nowotomyskiej Komendy Policji.

 10. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.