Komenda Powiatowa Policji w Nowym Tomyślu
Strona główna
Kierownictwo, jednostki podległe
Kontakt
Twój dzielnicowy
Oficer Prasowy
Prewencja
Ruch Drogowy
Wydarzenia kryminalne
Z życia jednostki
Komunikaty
NSZZ Policjantów
Analiza stanu bezpieczeństwa RD
Mapy zagrożeń
nnjpa
ludzie-to-nie-towar-jpg_18_10_2014_10_54
1-38483_g
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Popularne
stop.a
apel1
mapka2_2.png
bip_logo
logo_nl
droginaszostke
uzyjwyobrazni
dz.pl.baner170x85.animowany
itaka
Sękowo - wypadek drogowy | Drukuj |
Autor: Paweł Głódz   
19.11.2008.

pb190206Mokra i śliska nawierzchnia oraz nie dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze były powodem wypadku drogowego, w wyniku którego jednego z kierujących z ciężkimi obrażeniami przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Poznaniu, pozostałych uczestników z obrażeniami przewieziono do szpitala w Nowym Tomyślu.

Około godziny 7:50 oficer dyżurny nowotomyskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze wojewódzkiej W-302 w miejscowości Sękowo. Na miejscu policjanci ustalili, iż kierująca samochodem m-ki „Renault Clio”, 34-letnia mieszkanka powiatu Nowy Tomyśl, jadąc z miejscowości Jastrzębsko Stare w kierunku Nowego Tomyśla na łuku drogi w lewo, na mokrej i śliskiej nawierzchni, zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z, jadącym z kierunku przeciwnego, samochodem m-ki „Opel Vectra”, którego kierującym był Paweł F. mieszkaniec powiatu Nowy Tomyśl. Pawła F. z ciężkimi obrażeniami ciała przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Poznaniu, natomiast kierującą samochodem m-ki „Renault Clio” wraz z dwoma jej pasażerami przewieziono do miejscowego szpitala.

Chwilę po zdarzeniu w samochód m-ki „Renault Clio”, który po wypadku stał na lewym pasie uderzył samochód m-ki „Polonez”, którego kierujący, Robert B. mieszkaniec gm. Nowy Tomyśl, jadąc w kierunku Nowego Tomyśla na tym samym łuku drogi, zjechał na lewą stronę drogi. Kierujący na szczęście nie odniósł żadnych obrażeń.

 

pb190210
pb190202
pb190201

 

Nowotomyska Policja apeluje o szczególnie rozważną jazdę zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, gdyż właśnie wtedy warunki do prowadzenia pojazdów są szczególnie utrudnione!!!

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
komunikacja_pisemna_2 rozpatrywanie_sygnalow_obywatelskich_2
kmzb_wlkp
Policjant, który mi pomógł
dopalacze
migi
oszusci
Stop Agresji Drogowej
debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
plakatfilmowy3
tourist
wyhamuj
informacje-z-odpraw.jpg

policjant
315
poradnia_tel_dla_osob_w_kryzysie
zielona_skrzynka  
twoj_dzielnicowy
pyrekpl
dobor1