KPP Nowy Tomyśl

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
V Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych. XIV Mistrzostwa Polski Policji w Wędkarstwie Spławikowym
Dopalacze kradną życie
Stop seksturystyce
Głuchoniemi

Najczęściej czytane

 1. Ostatnie pożegnanie

  Ze smutkiem informujemy, że zmarła nasza koleżanka asp. sztab. Małgorzata Ratajczak. Miała 58 lat. W najbliższą sobotę 18 marca br. O godz. 12:00 w kaplicy na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Lipowej w Nowym Tomyślu zostanie odprawiona msza żałobna, a następnie odbędą się uroczystości żałobne. Rodzinie zmarłej serdeczne wyrazy współczucia składają: kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu.

 2. Dzień Kobiet w nowotomyskiej komendzie

  Dzisiejszy Dzień Kobiet w nowotomyskiej Komendzie, obchodziły nie tylko funkcjonariuszki, ale też pracownice cywilne. Najszczersze życzenia w imieniu swoim i kierownictwa złożył płci pięknej Komendant Powiatowy Policji w Nowym Tomyślu mł. insp. Jarosław Żurek. Komendant życzył wszystkim kobietom dużo radości i pomyślności. Praca wszystkich kobiet zatrudnionych w Policji znajduje uznanie nie tylko w ocenie kierownictwa, ale tez w opiniach ich kolegów z pracy.

 3. „Bohaterowie czasów pokoju” nagrodzeni przez szefa MSWiA

  Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji asp. sztab. Marek Madaj został wyróżniony przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji jako "Bohater czasów pokoju". Serdecznie gratulujemy.

 4. Tragiczna niedziela na drogach powiatu nowotomyskiego

  Z całą pewnością możemy mówić o minionej niedzieli jako feralnej. W niespełna 3 godziny aż dwie osoby zginęły w wyniku zdarzeń drogowych.

 5. Mrożący krew w żyłach pościg

  Mrożący krew w żyłach pościg policyjny przebiegający przez teren trzech powiatów, prowadził w ubiegły czwartek dzielnicowy z Posterunku Policji w Kuślinie. Pomimo osiąganych znacznych prędkości i niewątpliwie towarzyszącej temu dużej dawce adrenaliny…dzielnicowy zachował spokój i zatrzymał uciekinierów na terenie powiatu szamotulskiego.

 6. Złodziejaszek w rękach Policji. Wpadł przez monitoring miejski.

  Nowotomyscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży lampki rowerowej, nim sam pokrzywdzony zdążył się o tym dowiedzieć. W ujęciu sprawcy pomogło czujne oko pracownika, obsługującego monitoring miejski.

 7. Konkurs na komiks i spot "Dwie strony sieci"

  Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu w ramach realizacji programu profilaktycznego „Dwie strony sieci” ogłosił konkurs na komiks oraz spot o tematyce zagrożeń występujących w cyberprzestrzeni. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych (klasa VI) oraz gimnazjalnych (klasa I) województwa wielkopolskiego. Serdecznie zachęcamy do udziału.

 8. Posiadał i kierował Citroenem pod wpływem marihuany.

  Kara 3 lat więzienia grozi 33-letniemu mężczyźnie podejrzewanemu o kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków i posiadanie środków odurzających. Policjanci ujawnili przy nim marihuanę.

 9. KWP – Pomóżmy Marcie, żonie naszego kolegi!

  Sebastian Jezior jest policjantem z Komendy Powiatowej Policji w Pile. Nasz kolega walczy o życie swojej żony i nienarodzonego dziecka. Marta, będąc w ciąży, dowiedziała się, że jest chora na nowotwór piersi. Z uwagi na stan, leczenie Marty jest żmudne i bardzo kosztowne. Jako policjanci w służbie zawsze możemy na siebie liczyć. Udowodnijmy, że poza nią nie jest inaczej!

 10. Rozbójnicy sprzed roku w rękach nowotomyskich kryminalnych

  Nowotomyscy kryminalni rozwikłali sprawę zbąszyńskiego rozboju sprzed roku. Trójka zatrzymanych mężczyzn usłyszała zarzuty. Grozi im kara do 12 lat więzienia.