KPP Nowy Tomyśl

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
V Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych. XIV Mistrzostwa Polski Policji w Wędkarstwie Spławikowym
Dopalacze kradną życie
Stop seksturystyce
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Pożegnanie doskonałych fachowców

  Wczoraj punktualnie o godzinie 14:00 szefowie nowotomyskiej Policji, policjanci i pracownicy cywilni pożegnali kolegów, którzy odeszli na emeryturę. Komendant Powiatowy Policji w Nowym Tomyślu mł. insp. Jarosław Żurek złożył serdeczne podziękowania za wieloletnią pracę w naszych szeregach. Odeszli doskonali fachowcy, którzy niezależnie od okoliczności dostrzegali oczekiwania przełożonych i doskonale wywiązywali się ze swoich obowiązków.

 2. Mrożąca krew w żyłach sutuacja na oznakowanym przejściu dla pieszych

  Sytuację mrożącą krew w żyłach zarejestrowały kamery monitoringu miejskiego w Nowym Tomyślu. Na oznakowanym przejściu dla pieszych doszło do potrącenia rowerzysty, który z impetem, bez zastanowienia, wjechał na przysłowiową zebrę. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

 3. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 4. Mundurówka na zajęciach w KPP

  Komendę Powiatową Policji w Nowym Tomyślu odwiedziła wczoraj młodzież z klasy mundurowej Zespołu Szkół nr 1 w Zbąszyniu. Policjanci przeprowadzili ciekawe i interesujące zajęcia, podczas których młodzi, być może przyszli funkcjonariusze poznawali pracę stróżów prawa.

 5. Sukces wart 420 tysięcy złotych

  Sukces wart 420 tysięcy złotych. Tak z pewnością można powiedzieć po udanej akcji policjantów z Posterunku Policji w Lwówku, którzy po pościgu zatrzymali 42-letniego złodzieja Mercedesa. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

 6. Policjanci na marszu przeciwko przemocy wobec dzieci

  Dzisiaj policjanci z nowotomyskiej komendy Policji uczestniczyli w bardzo ważnym przedsięwzięciu. Wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Tomyślu oraz innymi instytucjami uczestniczyli w przemarszu ulicami Nowego Tomyśla, skierowanym przeciwko przemocy wobec dzieci.

 7. AKTUALIZACJA - NOWOTOMYSKA POLICJA – LUBIĘ TO!

  Serdecznie zapraszamy do „lajkowania”, komentowania i śledzenia naszego profilu na facebooku. Komenda Powiatowa Policji w Nowym Tomyślu to pigułka najważniejszych wydarzeń i realizacji policyjnych w naszym powiecie. Najlepsze materiały fotograficzne i video w jednym miejscu. Już dziś kliknij LUBIĘ TO i zapewnij sobie dostęp do najświeższych informacji!

 8. Zuchy zdobywały sprawność Policjanta

  W piątkowe popołudnie nowotomyskich policjantów odwiedzili niecodzienni goście. Zuchy ze Związku Harcerstwa Polskiego w Nowym Tomyślu postanowili zdobyć specjalną sprawność Policjanta. Wszyscy zgodnie potwierdzili, że był to czas pełen wrażeń i pozytywnych emocji.

 9. Niebezpieczna kolizja pod Jastrzębskiem

  Do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w miniony poniedziałek o godzinie 22:15. Zderzyły się dwa samochody, które następnie wypadły z drogi. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

 10. Rozmawiali z młodzieżą o bezpieczeństwie na drogach

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu  odwiedzili uczniów z Zespołu Szkół Zawodowych i Licealnych im. dra. Kazimierza Hołogi w Nowym Tomyślu. Podczas spotkania młodzież zapoznała się  z charakterem pracy nowotomyskich funkcjonariuszy. Była to także okazja przypomnieć młodym ludziom o bezpiecznych zachowaniach na drodze, którymi niewątpliwie należy się kierować podczas zbliżającego się okresu letniego.