KPP Nowy Tomyśl

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
V Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych. XIV Mistrzostwa Polski Policji w Wędkarstwie Spławikowym
Dopalacze kradną życie
Stop seksturystyce
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Bardzo agresywny i pijany kierowca....skończył w rowie!!

  Do poważnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj na obwodnicy Lwówka. Jak się okazało sprawa zaczęła się już kilkanaście minut wcześniej i mogła skończyć się naprawdę tragicznie….Kolejny raz główną rolę odgrywał tutaj alkohol….

 2. Po nitce do kłębka...

  Po nitce do kłębka….tak z pewnością można opisać tą historię. Od zwykłej kolizji do policyjnego aresztu. W miniony wtorek policjanci z Opalenicy zatrzymali 18-latka, który trudnił się uprawą, posiadaniem i sprzedażą narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

 3. Komendant podziękował pracownikowi cywilnemu za wieloletnią pracę

  Po ponad 40 latach pracy, w tym ostatnie 23 lata spędził jako pracownik cywilny Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu. O kim mowa? O naszym koledze Bogusławie Śąwiderskim, który odszedł na emeryturę. Wczoraj I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Tomyślu nadkom. Sławomir Wenderski uroczyście podziękował mu za rzetelną i oddaną pracę na rzecz naszej jednostki.

 4. Nowotomyscy policjanci również kręcili dla Marcina!!

  Warunki pogodowe z pewnością nie sprzyjały dwójce nowotomyskich policjantów, którzy wyruszyli w blisko 80 kilometrowy odcinek sztafety rowerowej, w ramach akcji „Kręcimy dla Marcina”. Bransoletkę symbolizującą sztafetową pałeczkę funkcjonariusze przekazali kolegom z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. Łącznie ponad 150 policjantów i funkcjonariuszy innych służb przejedzie przez 79 miast, przemierzając ponad 4000 kilometrów, a wszystko po to by wspomóc chorego kolegę Marcina z Rzeszowa.

 5. Auto warte ponad 100 tysięcy złotych odzyskane!

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu odzyskali w sobotę skradzione na terenie Niemiec Subaru Levorg wartego ponad 100 tysięcy złotych. Jak na razie w sprawie zatrzymano jedną osobę – 24-letniego mieszkańca Warszawy.

 6. Narkotyki ukryte w pojemniku na lody

  Ponad 220 gram marihuany zabezpieczyli policjanci z Komisariatu Policji w Zbąszyniu. 43-letni mężczyzna wpadł przez awanturę domową. Teraz grozi mu kara do 3 lat więzienia.

 7. Policjanci zlikwidowali przydomową uprawę marihuany

  W minioną środę 13 września 2017 roku kryminalni z Nowego Tomyśla zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 27-latka. Przy jego domu, w foliowym tunelu, policjanci odkryli uprawę konopi indyjskiej. Za popełnione przestępstwo grozi kara 3 lat pozbawienia wolności.

 8. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 9. Maluchy obiegły komendę

  Przedszkole nr 2 w Nowym Tomyślu, to placówka która odwiedziła funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu. Mundurowi rozmawiali z dziećmi o bezpiecznym poruszaniu się po drodze oraz zachowaniu ostrożności podczas codziennych zabaw.

 10. Usłyszeli zarzuty za posiadanie znacznej ilości narkotyków

  Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu oraz policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali trzy osoby, w związku z posiadaniem dużych ilości narkotyków. Łącznie zabezpieczono około 500 gramów narkotyków.