KPP Nowy Tomyśl

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Dopalacze kradną życie
Stop seksturystyce
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
OCHRONA PRAWNA POLICJANTÓW

Najczęściej czytane

 1. Komenda Policji w Nowym Tomyślu – jednym z przystanków „Rajdu Niepodległości”.

  W Setną Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości, Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica w Nowym Tomyślu przygotował „Rajd Niepodległości”. Podczas rajdu uczniowie mieli do wykonania zadania związane z historią naszego miasta. Jednym z miejsc, które odwiedzili była nowotomyska Komenda Policji.

 2. Zbąszyń – Spotkanie promujące zawód Policjanta

  W dniach 29 oraz 30 listopada br. w Komisariacie Policji w Zbąszyniu, odbyło się spotkanie policjantów z uczniami klas VIII Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Zbąszyniu. Celem spotkania było promowanie zawodu policjanta w ramach programu szkolnego „Doradztwo Zawodowe”.

 3. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 4. UDANA AKCJA NOWOTOMYSKICH POLICJANTÓW – ZABEZPIECZONO PONAD 7 KG NARKOTYKÓW ZA BLISKO ĆWIERĆ MILIONA ZŁOTYCH

  W nocy z 27/28 lipca br. funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego nowotomyskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami do Walki z Przestępczością Narkotykową KWP w Poznaniu zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn podczas transakcji narkotykowej. Zabezpieczono ponad 7 kg narkotyków o wartości blisko ćwierć miliona złotych !

 5. Nieodpowiedzialni kierowcy na drogach powiatu nowotomyskiego

  Liczba nieodpowiedzialnych kierujących na drogach naszego powiatu w ostatnim okresie jest przerażająca. Tylko w przeciągu ostatnich dni policjanci z nowotomyskiej komendy ujawnili kilku kierujących, którzy swoim zachowaniem mogli doprowadzić do tragedii na drodze.

 6. UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE REMONTU KOMISARIATU POLICJI W ZBĄSZYNIU

  W czwartek 11 października br. nastąpiło uroczyste zakończenie remontu Komisariatu Policji w Zbąszyniu. Po kilku miesiącach prac nad budynkiem, udało się stworzyć funkcjonalne i przyjazne warunki służby i pracy, a także dorównano nowoczesnym standardom i wymogom w zakresie kompleksowej obsługi obywateli. W uroczystości udział wzięli zaproszeni goście z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

 7. POWIATOWA DEBATA SPOŁECZNA

  W środę 19 września 2018 r. o godzinie 17:00 na sali Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Tomyślu odbyła się powiatowa debata społeczna, która poświęcona była szeroko rozumianemu bezpieczeństwu. Spotkanie to miało na celu zdiagnozowanie problemów i oczekiwań społeczeństwa. Była to również okazja do zaprezentowania nowych narzędzi komunikacji społeczeństwa z Policją.

 8. Udział nowotomyskich policjantów w SKYWAYRUN POZNAŃ

  W sobotni wieczór 8 września dwóch nowotomyskich policjantów: podkomisarz Tomasz Urbaniak oraz aspirant Michał Nowak wzięli udział w Ogólnopolskim cyklu biegów po pasie startowym SKYWAYRUN - bieg na terenie lotniska 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu – Krzesiny, na odległość 5 km.

 9. Próbował uciec przed wymiarem sprawiedliwości

  W czwartek 12 lipca br. funkcjonariusze z Posterunku Policji w Lwówku udali się pod adres, w którym miał przebywać 35 letni mężczyzna, na którego został wydany nakaz doprowadzenia do Aresztu Śledczego za popełnienie przestępstwa kradzieży z włamaniem. Mężczyzna gdy tylko zorientował się, że do jego drzwi zapukali Policjanci, postanowił uciec… na dach.

 10. Jest porozumienie MSWiA i związków zawodowych funkcjonariuszy

  W czwartek (8 listopada br.) minister Joachim Brudziński i przedstawiciele strony społecznej podpisali porozumienie kończące akcję protestacyjną. W ramach wypracowanej umowy od 1 stycznia 2019 r. funkcjonariusze służb podległych MSWiA otrzymają podwyżkę w kwocie 655 zł brutto. Kolejna podwyżka w kwocie 500 zł brutto nastąpi od 1 stycznia 2020 r. MSWiA zobowiązało się do rezygnacji z wymogu ukończonych 55 lat przy przechodzeniu na emeryturę. Funkcjonariusze będą też mieli prawo do pełnopłatnych nadgodzin.